Dobrý den,

dovolte, abychom Vám představili life-stylový portál DobrýDen.EU. Naším hlavním a dlouhodobým cílem je motat Vám hlavu kreativními možnostmi trávení volného času. Naše specializace je prostá – kvalita, objevování, adrenalin, novinky. Jinými slovy nabídky kvalitních zážitkových pobytů, objevování neznámých míst, extravagantních pokrmů i potřebných věcí. Předkládat Vám budeme také adrenalinové situace ve vzduchu, na vodě či souši. Naše portfolio doplníme o novinky z oblasti dekorativního zboží a elektroniky.

Úkolem našeho týmu je zhodnotit léta praxe v oblasti online zážitkování a získat vaší spokojenost, vaše doporučení, vaší zákaznickou loajalitu a vaše ocenění. Zkrátka vytvořit vám dobrý den.

Hodnoty, kterých si ceníme, v dnešní době ztrácí na významu – společný prožitek a radost, svobodný život, obyčejné přátelství a třeba i šálek ranní kávy, který dokáže zlepšit náladu.

Proto, pokud vám některá z našich nabídek přinese příjemné pocity, sdílejte je i s námi, budeme rádi a splníte nám tím i naše sny.

A jak to bude vypadat konkrétně?

Zážitky jsou rozděleny do několika kategorií podle toho, co vás zajímá nejvíce. Jsou vytvářeny exkluzivně pro portál DobrýDen.EU – originálním složením, termíny nebo dodatečnými službami.

Ceny akcí, které sjednáváme s našimi prověřenými partnery, jsou vytvářeny tak, abyste si mohli nevšední představení či menu vychutnat výhodněji než je běžné. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že nestandardní klientská péče něco stojí.

Přejeme všem dobrý den, dobrou noc a šťastnou ruku při výběru volnočasového programu.

Tým portálu DobrýDen.EU
info@dobryden.eu

Košík

Proč nakupovat na Dobrý Den

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

do 14 dní od zakoupení certifikátu vám vrátíme peníze.

VÝMĚNA CERTIFIKÁTU

Zakoupený certifikát je možné po dobu platnosti vyměnit za jiný.

OKAMŽITÉ DORUČENÍ

Zakoupený certifikát vám doručíme v elektronické podobě na email.

DÁRKOVÝ VZHLED

Na certifikát si můžete napsat vlastní přání a vybrat si motiv vzhledu.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Zákaznická podpora je pro vás k dispozici každý pracovní den od 9.00 do 17.00. Na emailu i o víkendu.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu