Sleva

Wellness pobyt pro DVA v hotelu Piroska, v maďarských lázních

4 299 6 999 

Nejdřív si zvolte délku ubytování, poté si vybere vzhled dárkového certifikátu.

Zrušit výběr

Popis

Certifikát na pobyt v hotelu Piroska zahrnuje

  • Pobyt pro dva ve 4* hotelu Piroska Superior v centru města
  • Bohatý snídaňový a večeřový bufet.
  • Využívání hotelovéh wellness (392 m²) s venkovním bazénem, vnitřním bazénem s termální vodou ohřátou na 32 – 34 st. Celsia, whirlpoolem, vodopádem, turbo vřídlem s gejzírem a saunovou částí..
  • Pohodlnou dopravu hotelovým busem k veřejným termálním lázním Bükfürdö (vstup není zahrnut, cesta trvá 5 minut)
  • 1 x ruční masáž/osoba – 20 minut.

Certifikát na pobyt v hotelu Piroska – podmínky využití

Příjezdové dny: neděle, pondělí, úterý.
Cena zahrnuje veškeré výše uvedené služby pro 2 osoby, včetně všech daní a poplatků, s výjimkou lázeňské taxy
poukaz DobrýDen.EU je nutno vyměnit za originální ubytovací poukaz na e-mailu: jan.brokes@dobryden.eu do pěti týdnů od zakoupení.
Platnost do 30.8.2018, v závislosti na obsazenosti hotelu a volné kapacity určené pro vouchery, s výjimkou svátků a dnů mezi svátky v Rakousku a Maďarsku.
Rezervaci termínu provádějte přímo s hotelem na tel. 0036 (0)94 558 – 200 nebo přes emailovou adresu: sales@hotelpiroska.hu. Přitom uvést číslo vyměněného poukazu.

Certifikát na pobyt v hotelu Piroska další info

Lázeňská taxa, která se hradí na místě, je 1,60 EUR/osoba/den.
Na jeden pobyt lze kombinovat max. 2 poukazy.

Kontaktní info

Hotel Piroska ****
Kossuth Str. 60 9737 Bük
jan.brokes@dobryden,eu

Certifikát na pobyt v hotelu Piroska  podrobný popis

Jó napot neboli dobrý den,

Máte rádi výzvy? Pak tedy jeďte na víkend do Maďarska a naučte se tuhle ugrofinskou řeč. Máte rádi pohodu, poznávání nového a trochu toho lenošení? V tom případě čtěte dál a představujte si, jak by bylo příjemné strávit čas v relax hotelu Piroška, nacházejícím se přímo v lázeňském městě Buk.

Vzdálenost je na vaší straně, cesta je kratší než by se zdálo. Autem z Brna 241 km, z Prahy o 190 km dál. Když jsme se do hotelu vydali my, zabralo nám to asi 3,5 hodiny i s pauzou na pravé Tokajské víno (mimochodem v Maďarsku je tahle odrůda nejoblíbenější, překvapivě barvy bílé, chuti nasládlé).

Na trase můžete navštívit také bývalé rakousko-uherské centrum kultury a vzdělanosti – Vídeň: http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADde%C5%88. (Upřímně řečeno nápad je to dobrý, ale bude to chtít volno z práce alespoň na pátek.)

Hotel Piroska ****, lázně Buk

Hotel samotný, je hotelem jednoho rodinného klanu, s historií více než 20 let. Původní rodina je v managementu stále, proto se netřeba bát o nedostatek péče ze strany personálu. Jediný 4* objekt (ten Váš) přímo v centru lázeňského městečka Buk zaručuje blízkost všeho, za čím jste přijeli.

Máme tím na mysli hlavně druhé největší maďarské lázně Bukfurdo http://bukfurdo.hu/cz/, které Vás se svými 32 bazény, termály a omlazujícími procedurami zabaví na delší dobu. Pokud berete své ratolesti, je zde pro ně tolik možností pro vyblbnutí, že Vám pak večer usnou dřív, než řeknete “ Vessünk egy sétát a városban.“, v překladu „Jdeme se projít po městě.“

Pokud nebudete chtít vytáhnout paty z hotelu, není třeba. Na místě je velmi slušná wellness jednotka se spoustou atrakcí k vašemu odpočinku ve stylu Feng Shui – http://hotelpiroska.hu/cz/spa-wellness/wellness-beauty/. Vše důležité je v odkazu, proto zmiňujeme jen turbogejzír, který nenajdete všude a pomáhá hlavně na krční páteř. Z kosmetických služeb hotelu pak zní lákavě „Zábaly těla s Wiener Kosmetik“.

Takže, pokud přemýšlíte v nejbližších měsících o návštěvě některé ze středoevropských zemí, pak si do hledáčku můžete přidat i Maďarsko. Stojí za to a udělá dojem nejen na Vás, ale i na Vaše přátele.

Zajímavost:

Za ochutnání stojí jejich káva, kterou Maďaři skutečně umí. Pro dobrý den prý nemůže být lepšího začátku než silná černá káva. Podávají ji vždy v malém šálku a s naprostou grácii. Kafe se obecně dělí na „szimpla kávé“ (to je asi 5cl) a *dupla kávé* (tedy dvojitá káva, což představuje tak sotva deci).

Adresa: Hotel Piroska**** Bük – 9737 Bük, Kossuth u. 60

Telefon: (+36) 94/558-200

Web: http://hotelpiroska.hu/cz/

 

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu