Ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON. To je Aquapark, Lunapark, iQpark a …

850 1 640 

Vyberte si z následujících variant.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 0412057393e8 Kategorie: , , , Štítky: ,

Popis

V ceně certifikátu

  • Ubytování s bohatou snídaní pro dospělou osobu ve WELLNESS HOTEL BABYLON
  • Ubytování v pokoji typu SUPERIOR
  • Neomezený vstup do provozů zábavy na jednu noc a plné dva dny
  • Neomezený vstup do tajuplného Aquaparku
  • Tobogány, vodotrysky, gejzíry, vířivky a unikátní akvária
  • Neomezený vstup do 3D laser show, saunového světa, Lunaparku
  • Neomezený vstup do čtyř pater zábavně naučného centra – iQparku
  • Nově vstup do science centra iQlandia – Science show
  • Internet na pokoji

Podmínky

Po obdržení dárkového certifikátu si objednávejte pobyt na tel. 485 249 597.
Certifikát není možné využít v období 20.12.2017-5.1.2018 a 28.3.2018 – 4.4.2018

Důležité informace

Dárkové certifikáty lze sčítat a pobyt libovolně prodlužovat.
V den odjezdu lze využít prostory centra až do jejich zavírací doby.
Cena za další dítě do 12 let je 850 Kč/noc.
Cena platí pro jednoho dospělého bez i včetně dítěte do 12 let v plně obsazeném pokoji.

Kontaktní info

Wellness Hotel Babylon ****
Nitranská 1, Liberec 46001
485 249 597, rezervace@centrumbabylon.cz

Podrobný popis

Hledáte místo vhodné pro pořádání společenských a firemních akcí spojených s ubytováním, zábavou i odpočinkem? Právě pro vás je tu WELLNESS HOTEL BABYLON – jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce.

WELLNESS HOTEL BABYLON – varianty

VARIANTA 1:
CENA JEDEN DOSPĚLÝ + JEDNO DÍTĚ MLADŠÍ 12 LET V PLNĚ OBSAZENÉM VÍCELŮŽKOVÉM POKOJI – 1 640 Kč/pokoj (tj. cena za oba)

VARIANTA 2:

CENA JEDEN DOSPĚLÝ V PLNĚ OBSAZENÉM VÍCELŮŽKOVÉM POKOJI bez dítěte  – 1 640 Kč/osoba/noc

VARIANTA 3:
CENA ZA KAŽDÉ DALŠÍ DÍTĚ JE 850 Kč/dítě/noc

Zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace. Přijďte strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody. Ubytování najdete ve čtyřhvězdičkovém hotelu s přímým vstupem do světa relaxace a wellness. To vše najdete pod jednou střechou na ploše 30 000 m2.

Wellness hotel Babylon ubytování

WELLNESS HOTEL BABYLON

WELLNESS HOTEL BABYLON, oceněný známkou Baby friendly (instituce přátelské k dětem), je součástí zábavního a naučného komplexu CENTRUM BABYLON LIBEREC. Nabízí širokou škálu vyžití a kvalitních služeb pod jednou střechou. Navíc je zcela nekuřácký.

Nástup do hotelu je od 14.00. V odjezdový den je nutné opustit pokoj do 11 hodin, ale vstupy platí až do zavírací doby parků

Wellness hotel Babylon ubytování

Čeká na vás Aquapark, iQpark, laser game, virtuální realita či Lunapark ve stylu staročeské pouti s možností pořádání dětských oslav a nabitý animační program. Originální zážitek nabízí i MINI ZOO. V letních dnech je otevřena Sluneční terasa s dětskými bazénky, vodními děly i skákacím hradem. Kromě zmíněných aktivit je pro vás připraven dětský koutek, hry i omalovánky a za poplatek vám obstaráme profesionální hlídání dětí – BABY SITTING. Samozřejmostí je WIFI připojení v rámci celého komplexu.

Wellness hotel Babylon ubytování

Wellness hotel Babylon ubytování

WELLNESS HOTEL BABYLON – Aquapark

Přijďte si užít zábavu do nově zrekonstruovaného AQUAPARKU ve stylu příběhů Julese Verna. Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů, kde si chobotnice střeží svůj poklad.

Wellness hotel Babylon ubytování
V příjemném prostředí přímořského městečka si můžete užít atrakce na vodní hladině jako aquazorbing nebo aquaroller. Pokud vás přepadne únava, není nic lepšího než využít služeb zkušeného maséra přímo v AQUAPARKU. Aquapark nabízí spojení požitků, které osvěží tělo i duši.
Laser show – třikrát denně v 10:45, 16:45 a 20:30 – tři tematicky odlišné projekce – dopolední pro malé návštěvníky, večerní s dramatickým nádechem.

WELLNESS HOTEL BABYLON – iQpark

Experimenty, labyrinty, vodní hrátky, příroda a energie, hry a hlavolamy, klamy a iluze, či škola hrou.  IQPARK zpřístupňuje svět vědy a techniky. Jeho základním principem je interaktivnost, zapojení co největšího množství smyslů. Návštěvníci všech věkových skupin formou her a experimentů poznávají a objevují běžné jevy, které se dějí kolem nás.

Wellness hotel Babylon ubytování

WELLNESS HOTEL BABYLON – Lunapark

Areál ve stylu staročeské pouti se rozkládá na ploše 3 000 m2 a nabízí zábavu pro všechny generace za každého počasí. Pro nejmenší je tu připraven vláček s kačenkami, řetízkový kolotoč, houpačky, prolézačky, trampolína a nejrůznější houpadla. Menší i větší návštěvníci si mohou užít klasický autodrom, indoor minigolf nebo oblíbený simulátor divokého býka „Torro“.

Wellness hotel Babylon ubytování

Zajímavost:
Ačkoliv se to zdá jako včera, uplynulo již 16 let od doby, kdy Babylonské městečko navštívili první návštěvníci. Myšlenka vybudování jedinečného zábavního komplexu vznikla už v roce 1996. K její realizaci se nabízela textilní továrna Hedva, v té době opuštěná a zchátralá budova v centru města.

Další informace

Typ certifikátu

Další dítě na vícelůžkovém pokoji, Jeden dospělý + jedno dítě mladší 12 let v plně obsazeném vícelůžkovém pokoji, Jeden dospělý v plně obsazeném vícelůžkovém pokoji bez dítěte

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu