Luxusní léčebný pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami. Přírodní léčivý zdroj vás opět postaví na nohy

6 250 10 450 

Zrušit výběr

Popis

Léčebný pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami zahrnuje:

 • 3x ubytování
 • 3x bufetovou snídani
 • 2x večeři
 • 1x romantickou večeři při svíčkách
 • 1x láhev sektu
 • 1x 90minutovou rezervaci Privátního SPA
 • 1x 120minutový vstup do Saun Majorka
 • 1x hodinový vstup do bazénu s whirlpoolem LD Balnea (ve vyhrazenou dobu)

V ceně pobytu je zahrnut jako bonus:

 • 1x parafínový zábal rukou pro obě osoby
 • vypůjčení holí na Nordic walking na 1 den
 • vstup do fitness LD Balnea (pracovní dny od 16 hod., víkendy neomezeně)
 • připojení k internetu
 • parkování zdarma
 • úschovna kol
 • 10% sleva na zakoupení dalších procedur
 • 20% sleva na vstup do Galerie Zdeňka Buriana po předložení průkazu lázeňského hosta

Luxusní léčebný pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami. Přírodní léčivý zdroj vás opět postaví na nohy – podmínky

Cena nezahrnuje lázeňský poplatek 13 Kč/osoba/noc. Neplatí osoby starší 70 let a držitelé průkazu ZTP/P.
Cena ubytování v Penzionu Majorka nezahrnuje poplatek z ubytovací kapacity 2 Kč/osoba/den.
Po obdržení certifikátu si rezervujte svůj pobyt na jan.brokes@dobryden.eu

Luxusní léčebný pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami. Přírodní léčivý zdroj vás opět postaví na nohy – další info

Příjezd: od 14:00 do 17:00 hod.
Odjezd: do 9:30 hod.

Kontaktní info

Lázně Slatinice a.s.
Slatinice č. 29, 78342 Slatinice

Luxusní léčebný pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami. Přírodní léčivý zdroj vás opět postaví na nohy – podrobný popis

Chcete si dopřát odpočinkový pobyt? Nechat o sebe pečovat profesionály a načerpat energii?

Pak právě pro vás je vhodný pobyt se vstupem do bazénu, masážemi a dalšími procedurami, které vás příjemně uvolní i naladí. Kdo si chce protáhnout tělo, může si zapůjčit hůlky na Nordic walking a projít se po okolí, zaplavat si v bazénu nebo si zacvičit ve fitness. Všechny starosti všedních dní nechte doma a užívejte si lázeňskou atmosféru.

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Jako první z českých a moravských lázní získaly Lázně Slatinice akreditaci, která je známkou vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných zdravotních služeb. V lázních se ročně starají o více než šest tisíc klientů, ať už na komplexní a příspěvkové lázeňské péči.

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice – stravování

Majorka – bufetová snídaně v penzionu, večeře výběr ze 3 menu v LD Balnea (10 minut pěší chůzí) První služba večeře, poslední služba snídaně.
Stravovací služby jsou poskytovány na vysoké úrovni a hostům jsou nabízena chutná, pestrá a zdravotně vyvážená jídla. V nabídce je samozřejmě také dietní strava. Stravování je zajišťováno v historické budově Morava nebo v novém lázeňském domě Balnea, kde se nachází jídelny pro ubytované lázeňské hosty a také lázeňské restaurace. V létě jsou rozšířeny o venkovní zahrádky s obsluhou.

Lázeňské restaurace Morava a Balnea slouží nejen ke splnění labužnických přání lázeňských hostů, ale i široké veřejnosti v průběhu celého roku. S příchodem teplých jarních dnů je k dispozici příjemné posezení na venkovních zahrádkách s obsluhou. Využít k občerstvení můžete letní terasu v parku s lázeňskou fontánou nebo u lázeňského domu Balnea.

Lázně Slatinice pobyt

V lázeňských restauracích můžete ochutnat:

 • výbornou tradiční i moderní kuchyni
 • nové menu
 • nabídku kvalitních vín
 • „Lázeňský likér‟ s originální recepturou
 • specialitu „Kávu z vody z lázeňského pramene‟ – Slatinka
 • „Lázeňské oplatky‟
 • zákusky a dezerty vlastní výroby
 • výhodné denní menu
 • prodej oblíbených teplých lázeňských oplatků

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice – wellness

Sauny Majorka a Privátní SPA
Zavítejte do prostor v Penzionu Majorka. Čekají na vás prohřáté sauny, ochlazovací prvky a relaxační zóna s lehátky.Připravili jsme pro vás novinku, šungitovou nebo křišťálovou vodu, která obohatí vaše tělo o minerály a energii.

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Přírodní léčivý zdroj – sirné prameny ve Slatinicích

Vhodnost zdroje z hlediska jeho složení je určena na základě rozborů referenční laboratoře a je uvedena ve věstníku MZ ČR, částka 5 z roku 2008. V případě aplikace přírodního léčivého zdroje se jedná o léčbu nefarmakologickou.

Přírodní léčivý zdroj je vhodný zejména pro:

 • nemoci onkologické
 • nemoci oběhového ústrojí
 • nemoci nervové
 • nemoci pohybového ústrojí
 • nemoci kožní a dermatologické

Léčivé sirné prameny ve Slatinicích

Pramen svatý Václav

Situován u křižovatky silnic Slatinice – Lutín – Prostějov. Nachází se přímo pod sokolovnou. Dnešní podobu získal až v roce 2004 a jeho pramen vyvěrá z hloubky 165 metrů. Tento pramen čerpaly Lázně Slatinice po dobu několika let.

Pramen svatý Jan Adam z Lichtenštejna

Pramen Jana Adama z Lichtenštejna je nejmladším v Lázních Slatinice, nahradil v lázních pramen svatý Václav. Do provozu byl uveden v roce 2011, objeven byl o dva roky dříve. Jeho vývěr je pro veřejnost vyveden do lázeňského parčíku před hlavní budovou. Vrt má hloubku 372 m a ve 180 m se nachází hlubinný zlom. Tím je možné využívat minerální vodu z obou ložisek.

Pramen svatý Vít

Pramen vyvěrá z hloubky 150 metrů. Přístřešek nad tímto pramenem byl vybudován v roce 2004. Zároveň došlo i k úpravě jeho okolí.

Pramen Zdeněk

Vyvěrá z hloubky 13 metrů. Je situován ve mlýně.

Pramen svatý Jiří

Byl otevřen v roce 2001. Pramen vyvěrá vedle lázeňské budovy Morava z hloubky 92 metrů a teplota se pohybuje kolem 17°C

Lázeňská fontána

V roce 2010 je před léčebným domem „Morava“  otevřena nová fontána z názvem „Lázeňská květina“ a pítko, kterým protéká léčivý pramen sv. Jiří. Vše navrhl a realizoval výtvarník Pavel Surma z hořického pískovce.

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice – Sportovní aktivity

Hostům je k dispozici vnitřní bazén s whirlpool, půjčování jízdních kol a holí pro nordic walking (ceník zde). V obci můžeme zajistit pronájem Sokolovny, venkovního osvětlěného hřiště, fotbalového hřiště, tenisových antukových hřišť a hřiště pro plážový volejbal. Lázně Slatinice se nachází na upatí přírodního parku Velký Kosíř a proto zde naleznete velké množství běžeckých tras, tras pro horská kola i nordic walking. V okolí se také nachází aquapark (12 km), paintball (12 km), golfové hřiště (20 km) a spousta dalších sportovních aktivit.

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice pobyt

Lázně Slatinice – Tipy na výlet

Zámek Náměšť na Hané

Malebný zámek v Náměšti na Hané  leží asi 10 km od Litovle. Byl vybudován v 18. století v nejmodernějším stylu raně klasicistního baroka. V jeho interiéru najdete mimo jiné jedinečné sbírky míšeňského porcelánu a nábytku různých historických slohů.

Muzeum veteránů Slatinice

Na ploše 400 m² najdete sbírku starých automobilů a motocyklů (Mercedes Benz, BMW, KdF), převážně z 30. let minulého století a množství dobových artefaktů. Upoutá vás kulisa dobové Olomouce, autodílna s benzínovou pumpou ze začátku 20. století i venkovská stodola s veteránem „uloženým“ pod slámou a obklopeným zemědělským nářadím našich dědů.

Muzeum kočárů v Čechách pod Kosířem

V samotném muzeu lze shlédnout na padesát kočárů a saní, expozici luceren a mnoho zajímavostí kolem těchto dopravních prostředků minulosti. Jsou zde vystaveny též unikátní arcibiskupské kočáry, pohřební vozy, lze vidět ukázky původních stavů a restaurátorská dílna.

Přírodní park Velký Kosíř

Zalesněný plochý kopec Velkého Kosíře s nejbližším okolí je přírodní park o rozloze 19,6 km2. Prochází jím naučné stezky Velký kosíř a Mánesova stezka. Nejvýznamnějšími lokalitami parku jsou přírodní rezervace Malý Kosíř, národní přírodní památky Růžičkův lom, přírodní rezervace Andělova zmola a přírodní památka Studený kout.

Černá věž v Drahanovicích

Černá věž v Drahanovicích je ojedinělou památkou stavební činnosti nižší šlechty na Střední Moravě. Nejstarší písemná zmínka o této původně gotické tvrzi pochází z roku 1351 a k jejím nejvýraznějším přestavbám došlo v období renesance v 16. století – obranný charakter věže byla vyzdobena černobílými sgrafity.

ZOO Olomouc

V pavilonech a venkovních klecích dnes ZOO pečuje o téměř 300 živočišných druhů a může se pochlubit četnými chovatelskými úspěchy jakými byly např. v roce 1999 dvojčata Rotschildovy žirafy. Dnes svými nově zbudovanými pavilony poskytuje návštěvníkům nevšední zážitky. Nápaditě řešený pavilon netopýrů, často poletujících přímo nad hlavami návštěvníků, volný výběh makaků červenolících i obří žraločí akvárium – největší svého druhu u nás, řadí olomouckou ZOO k nejatraktivnějším výletním místům regionu.

Svatý Kopeček u Olomouce

Svatý Kopeček se rozkládá na úpatí Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 382 m. n. m. Tato část Olomouce vzdálená od jejího středu 8 km se stala nejoblíbenějším výletním i poutním místem v regionu. Svou polohou, rozmanitostí terénu s krásnými lesními porosty, údolími potoků a řek nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití.

Javoříčské jeskyně

Rozsáhlý jeskynní systém je výjimečný nejen svými rozměry, ale i mohutností a bohatostí krápníkové výzdoby. Ta vyniká ve dvou mohutných prostorách – Suťovém dómu a dómu Gigantů. Kromě nejběžnějších typů krápníkové výzdoby, která místy dosahuje úctyhodných rozměrů, je zde bohatý výskyt i tzv. heliktitů, což jsou krápníky, které rostou proti zákonům gravitace.

Hrad Bouzov

Státní hrad Bouzov vzdálený od Slatinic asi 36 km, je jeden z nejkrásnějších hradů na Moravě. Původně byl postaven v gotickém slohu, na přelomu 19. a 20. stol. prošel rekonstrukcí ve stylu romantické gotiky. Filmové tvůrce přitahuje tento kraj k natáčení filmů a pohádek (Kopretiny pro zámeckou paní, O princezně Jasněnce, Princezna Fantaghiro) nejen díky dominantě hradu, ale též díky nádherné přírodě. Hrad Bouzov byl prohlášen národní kulturní památkou.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Luxusní léčebný pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami. Přírodní léčivý zdroj vás opět postaví na nohy”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu