Letecký trenažér malého sport. letadla – pohyblivý

1 190 

Zážitek – Letecký trenažér malého sport. letadla – pohyblivý – Praha

Podrobnosti

Katalogové číslo: 361 Kategorie: , , Štítků: , , , ,

Popis

Program

Letiště Dillingham v severní části ostrova O´ahu na Hawaii bylo dříve vojenským letištěm. My jsme si ho pro Vaše první sólo vybrali, protože má dlouhou přistávací asfaltovou dráhu a počasí na ostrově je po většinu roku příznivé. Vizualizace celého ostrova včetně letiště je dnes na jedné z nejvyšších úrovní vůbec a doslova tak máte možnost vidět každý větší kámen. Malé létání s Cessnou za dobrého počasí, kdy letíte tzv. na oči, tj. VFR je poměrně odlišné od toho velkého létání s Boeingem. Po instruktáži začnete s vypnutým letounem u hangáru a po nahození Vás instruktor bude po vysílačce ze země vést přes pojíždění, samotný vzlet až po přiblížení a přistání. Čeká Vás tedy několik okruhů a samostatných letů s přistáním.

Díky plně pohyblivé základně budete cítit doslova každý pohyb letounu a řídit (kromě pokynu instruktora) vlastním citem. Zvládnete-li takovýto let na simulátoru, bude pro Vás výrazně rychlejší přechod na reálné létání s licencí PPL, či ULL. Vyzkoušejte si, zdali máte na to stát se opravdovým pilotem.

Měli byste vědět

Pokud je provedena rezervace termínu, pak je možné tuto rezervaci zrušit pouze tak, že se zarezervuje nový termín. Součástí zážitku je prohlídka dalších sedmi profesionálních leteckých, automobilových simulátorů a trenažéru ponorky z 2. světové války U-BOAT.

Zážitek – Letecký trenažér malého sport. letadla – pohyblivý – Praha – varianty

Region: Praha (Praha), 30 minut, Počet osob: 1, Moje první sólo : 1190 Kč
Region: Praha (Praha), 60 minut, Počet osob: 1, Moje první sólo : 2190 Kč
Region: Praha (Praha), 90 minut, Počet osob: 1, Moje první sólo : 2990 Kč
Region: Praha (Praha), 120 minut, Počet osob: 1, Moje první sólo : 3890 Kč

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu