Last minute let balónem

2 990 

Zážitek – Last minute let balónem – Středočeský kraj

Podrobnosti

Popis

Program

Stejně jako aerolinky, tak i balóny potřebují naplnit svou kapacitu v každém letu. Za výrazně snížené ceny tak můžete zakoupit last minute letenku do horkovzdušného balónu.

Jak letenka funguje:

Aktivací letenky e-mailem (viz Rezervace) vás zařadíme do naší databáze klientů s last minute letenkou. Následně vás budeme kontaktovat, jakmile se uvolní místo na jeden z letů. Pošleme vám SMS, na kterou je potřeba odpovědět do 2 hodin.

Pokud se vám termín hodit nebude, tak nezoufejte. Stačí počkat a my se na vás brzy opět obrátíme s dalším termínem a garantujeme, že se vám po dobu platnosti (1 rok) ozveme minimálně 15x. Letenku je také možné doplatit a vyměnit za klasickou. Termín a lokalitu si pak vyberete podle představ a zaplatíte pouze rozdíl ceny.

Výhody last minute letenky:

  • Lety balónem jsou poněkud náročné na meteorologické podmínky. Pokud vás ale zkontaktujeme, že váš let nastane v následujících 3 dnech, je šance zrušení letu mizivá.

  • Pokud si nákup rozmyslíte a budete chtít naplánovat přesný termín a lokalitu, je možné letenku doplatit a vyměnit za klasickou. Zaplatíte pouze rozdíl ceny.

  • V rámci služby, kromě naplánování termínu, máte plnohodnotný servis včetně fotografií z letu, vzduchoplaveckých certifikátů a přípitku šampaňským po letu.

  • Let je možné realizovat i v zimních termínech.

  • V neposlední řadě budete mít dobrý pocit z toho, že jste absolvovali let balónem výhodně.

Na co dát pozor

  • Není možné si objednat let na konkrétní termín a lokalitu.

  • Termín a místo konání letu (zámek Konopiště nebo oblast Českého ráje) vám ohlásí provozovatel prostřednictvím SMS, v době 6-72 hodin před letem, a je jen na vás, pokud se pro něj rozhodnete nebo ne.

  • Termín letu je nabídnut 6-72 hodin před letem.

  • Je třeba voucher aktivovat (podle dalších instrukcí) co nejdříve. Platnost poukazu je 1 rok, stejně jako u ostatních zážitků.

Zážitek – Last minute let balónem – Středočeský kraj – varianty

Region: Středočeský kraj (Dle domluvy s pilotem), 3 – 4 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Letenka pro 1 osobu : 2990 Kč

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu