Extrémní jízda na čtyřkolce

1 499 

Zážitek – Extrémní jízda na čtyřkolce – Vysočina

Podrobnosti

Popis

Program

Zkuste si, co všechno umí 4×4 čtyřkolka. Po příjezdu na místo zážitku se vás ujme instrukor, se kterým vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky. Poté si můžete zapůjčit oblečení a nutné vybavení pro jízdu a následně zasednete na čtyřkolku a instruktor vás povede. Čeká vás cesta plná adrenalinu, jako například průjezdy vodou, blátem, strmé kopce. Je možné, že v opravdu divokém terénu můžete zapadnout, ale nebojte se. Naviják, který čtyřkolka vlastní, vás vytáhne.

Balíček obsahuje:

• zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4X4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5)

• zapůjčení helmy

• palivo

• průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce

• údržbu stroje po uskutečnění zážitku

Měli byste vědět 

Na místě máte možnost zapůjčení zdarma ochranné přilby pro jezdce i spolujezdce. Poplatek za spolujezdce sedíciho za vámi je 200 Kč/hod (po dohodě může díte jako spolujezdec sedět i za instruktorem). Dále za poplatek: nepromokavý oděv 100 Kč, chránič páteře 50 Kč, kukla do helmy 50 Kč, rukavice 20 Kč, foto ze zážitku pořízené instruktorem behěm jízdy 100 Kč, video ze zážitku 250 Kč.

Pojistění a odpovědnost

Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemní komunikacích ze zákona. Všechny škody, které způsobíte vlastní vinou jdou za vámi. Pokud samozřejmě budete dodržovat pokyny instruktora, který vám vše důkladně vysvětlí, nemusíte se bát. Na místě je možné uhradit příplatek (připojištění) za vzniklou škodu přesahující 10 000 Kč. Tento příplatek činí 250 Kč.

 

Zážitek – Extrémní jízda na čtyřkolce – Vysočina – varianty

Region: Vysočina (Vílanec u Jihlavy), 60 minut, Počet osob: 1, Extrémní jízda na čtyřkolce : 1499 Kč

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu