Dobrodružná jízda na čtyřkolce

1 400 

Zážitek – Dobrodružná jízda na čtyřkolce – Vysočina

Podrobnosti

Popis

Program

Pokud miluje přírodu a rád by poznal Vysočinu a Jihlavu, tak je tu přímo pro něj dobrodružná jízda na čtyřkolce. Na této cestě navštíví spoustu krásných míst, na které se jen tak nedostane. Projede se na polní cestě, lukami, kolem rybníků, ale také na asfaltové cestě. 

Po příjezdu na místo zážitku se ho ujme instrukor, se kterým vyplní protokol o zapůjčení čtyřkolky. Poté si může zapůjčit oblečení a nutné vybavení pro jízdu a následně zasedne na čtyřkolku a instruktor ho povede.

Balíček obsahuje

• zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4X4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5)

• zapůjčení helmy

• palivo

• průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce

• údržbu stroje po uskutečnění zážitku

Měli byste vědět 

Poplatek za spolujezdce sedíciho za vámi je 200 Kč/hod (po dohodě může díte jako spolujezdec sedět i za instruktorem). Dále za poplatek: nepromokavý oděv 100 Kč, chránič páteře 50 Kč, kukla do helmy 50 Kč, rukavice 20 Kč, foto ze zážitku pořízené instruktorem behěm jízdy 100 Kč, video ze zážitku 250 Kč.

Pojistění a odpovědnost

Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemní komunikacích ze zákona. Všechny škody, které způsobíte vlastní vinou jdou za vámi. Pokud samozřejmě budete dodržovat pokyny instruktora, který vám vše důkladně vysvětlí, nemusíte se bát.

Na místě je možné uhradit příplatek (připojištění) za vzniklou škodu přesahující 10 000 Kč. Tento příplatek činí 250 Kč.

Zážitek – Dobrodružná jízda na čtyřkolce – Vysočina – varianty

Region: Vysočina (Vílanec u Jihlavy), 60 minut, Počet osob: 1, Adventure jízda na čtyřkolce : 1400 Kč

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu