Sleva

5denní odpočinek u termálního jezera ve **** wellness hotelu Hevíz

17 990  9 499 

99 skladem

Katalogové číslo: fa7cdfad1a5a Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Pobyt Maďarsko: v ceně certifikátu

  • 5 dní pro 2 osoby v luxusně zařízeném pokoji pro náročné v Palace Hotel Héviz**** v Maďarsku
  • Krásné pokoje o rozloze 30-40m² jsou vybaveny limatizací, TV, minibarem, koupelnou se sprchou, nebo vanou a vysoušečem vlasů
  • 4x bohaté snídaně formou švédských stolů včetně teplých pokrmů
  • 4x večeře formou bufetu s obměňující maďarskou i mezinárodní kuchyní
  • Zdarma užívání hotelové wellness oázy se zážitkovou koupelí, whirlpoolem a finskou saunou
  • Zdarma vstup do fitness centra s nejmodernějšími cardio a silovými přístroji!

Pobyt Maďarsko: podmínky

Platnost originálního poukazu je do 31.6.2018, v závislosti na obsazenosti hotelu, s výjimkou svátků a dnů mezi svátky v Rakousku a Maďarsku
Obdržený poukaz je nutno vyměnit za originální ubytovací poukaz na e-mailu: jan.brokes@dobryden.eu, do pěti týdnů od zakoupení, v emailu uvádějte i jméno, příjmení a vaší adresu.
S originálním ubytovacím poukazem proveďte rezervaci přímo s hotelem na e-mailu sales@palacehotelheviz.hu.

Pobyt Maďarsko: další info

Za děti ve věku od 6 do 12 let doplácí 35 EUR/noc, děti nad 12 let 55 EUR ve všední dny a 60 EUR o víkendu
V ceně jsou již zahrnuty veškeré poplatky i daně, nic nedoplácíte.
Děti do 6 let mají pobyt zdarma.
Ubytováni budete jen 200 metrů od unikátního termálního jezera Héviz.
Uzamčené garážové parkoviště – dle aktuální dostupnosti.

Kontaktní info

Palace Heviz
Rakoczi utca 1-3 8380 Heviz, Ungarn
jan.brokes@dobryden.eu, 775 622 655

Pobyt Maďarsko: podrobný popis

Tato nabídka je naprosto ideální pro vyznavače dokonalé relaxace a maximálního odpočinku. Nabízíme Vám ubytování pro 2 osoby v luxusním **** Palace Hotel Hévíz s bohatou polopenzí a extra wellness balíčkem na 5 dní!

Ubytování Maďarsko

Palace Hotel Hevíz – Wellness

Po celou dobu pobytu můžete zdarma a neomezeně užívat hotelovou wellness oázu, kde na vás čeká zážitková koupel se sprchou, whirlpool s teplotou vody 32-34 °C, finská sauna či sluneční terasa na opalování. Navíc máte zdarma vstup do fitness centra s nejmodernějšími cardio a silovými přístroji. To vše ve 4hvězdičkovém Palace Hotel Hévíz, který je určen pro ty nejnáročnější hosty. Ne nadarmo je tento elegantní pětipatrový dům postavený v romantickém stylu vyhledáván hosty, kteří mají zvýšené nároky na kvalitu služeb.

Ubytování Maďarsko

Palace Hotel Hevíz – Ubytování

Ubytováni budete v jednom z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku – Hévíz – ležící v údolí vzdáleném 6 kilometrů od Keszthely v jihozápadním cípu Balatonu. Pouhých 200 metrů od hotelu můžete navíc vyzkoušet jedinečnou atmosféru lázní s unikátním přírodním jezerem s termální vodou o rozloze 4,4 ha.

Ubytování Maďarsko Hevíz

Tip: Jako koupelová kúra je voda vhodná pro léčení kloubových onemocnění, revmatických potíží, nemoci páteře a při gynekologických potížích. Jako pitná kúra pomáhá při léčení poruch zažívacího systému a poklesu dásní. Nedoporučuje při nádorových onemocněních, vysokém krevním tlaku, srdečních a infekčních onemocněních či plicním astmatu.

Přírodní voda jezera obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Pramen poskytuje 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se zcela vymění každých 28 hodin. Teplota jezera je 33-34 °C v létě a 26-28 °C v zimě, a tak si můžete dopřávat teplé a léčebné koupele kdykoliv během roku. Voda byla oceňována již ve středověku – vynikající účinky vody byly pravidelně lékařsky doporučovány a již v roce 1795 bylo na břehu jezera vybudováno koupaliště. Bahno ze dna jezera je tvořeno z 50 % organickými materiály, bohatými na jód a estrogen.

Důležité: Do termálního jezera mají děti do 12 let zakázán vstup. Od 12 let se koupání doporučuje pouze na tolik minut, kolik má dítě let.

Ubytování Maďarsko Hevíz

Po celém dni se můžete vydat probádat samotné město Héviz, které návštěvníkům nabízí mnoho restaurací a hospůdek, kaváren, cukráren a nočních klubů. Pakliže prahnete po výletech, nesmíte si nechat ujít blízký zámeček Festetic v Keszthely s proslulou knihovnou Helikon, či zříceniny hradů v Sümegu, Tátice a Szigligetu a za návštěvu také stojí zajímavosti a přírodní krásy blízkého Balatonu.

Zajímavost: Lázeňství se zde provozuje od roku 1795.

Palace Hotel Hevíz:

www.palacehotelheviz.hu

Palace Hotel Héviz****, Rákóczi utca 1-3, 8380 Héviz, Maďarsko

Luxusní **** hotel disponuje 160 pokoji, které uspokojí i nejnáročnější hosty. Hotel se nachází na pěší zóně přímo v centru města Héviz, takže si můžete užít procházky městem i nákupy. Světoznámé termální jezero je odtud vzdáleno pouhých 200 m.

pokoje Heviz

restaurace Hevíz

dětský koutek hevíz

masáže Hevíz

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu